Κυριακή 4 Μαρτίου 2012

Π.Α.Ο.Καλαμακίου - Α.Ε.Κυψέλης, 04-03-2012, Γ' Ερασ. ( 47 φωτο )

αν και Γ' ερασιτεχνικό σήμερα είδα ένα ματς που θα πληρωνα και εισητήριο για να το δω, με ανατροπή στην ανατροπή που κόβαν την ανάσα. ένα ματς αναμεσα σε ΠΑΟΚ και ΑΕΚ που δεν είχε τίποτα να ζηλέψει απο ένα αντίστοιχο αγώνα των ομάδων της superleague. Ωραίος καιρός, αρκετός κόσμος στο γήπεδο και ωραίο θέαμα, τι αλλο να ζητήσει κανεις?  Η κυψέλη μπήκε πιο δυνατά στο ματς, παρ'ολά αυτά βρέθηκε πίσω στο σκορ, στο σημείο εκεινο ομως το καλαμάκι εμεινε σωστά με 10 παίκτες, και ενώ ολα εδειχναν οτι η κυψέλη θα πιεζε, το καλαμάκι εκανε το 2-0. Στην συνέχεια η κυψέλη και σε διάστημα 3 λεπτών έκανε το 2-2. το ματς ειχε και αλλη ανατροπή, ενα 5λεπτο αργότερα η κυψέλη έχασε πέναλντυ για να κανει το 2-3 , ενώ 5 λεπτά πιο μετά ήταν η σειρά του καλαμακίου να χάσει πέναλντυ για να κάνει το 3-2. Τελικά η ΑΕΚ σημείωσε το τρίτο γκολ και έφυγε με ενα σπουδαίο διπλό απο την έδρα του ΠΑΟΚ

Επίσης όποιος θέλει μπορεί να στείλει τις φωτογραφίες της ομάδας του ή του αγωνα που παρακολούθησε στο erasitexniko-fotos@hotmail.com και να ανέβουν αμέσως στο photblog προκειμένου να μπορέσουν να τις παρακολουθήσουν και οι υπόλοιποι