Δαφνη γλαυκης - Δημητρα Αγιας, Α1 Ερασ. 9η Αγων. 13-11-2011 (22 φωτο + 1 βιντεο)

Διαιτητες : Βλιώρας - Γκαγκας - Καλαντζης
Σκορ : 2 - 5
Παρατηρητης : Πατσιούρας
Ιατρός : Κουτής

Ότι και να πω για τον αγωνα ειναι λίγο, με μια λέξη, ΜΑΤΣΑΡΑ, η γλαυκη μπηκε δυνατα στο ματς, προηγηθηκε στο σκορ, ειχε δυο δοκαρια και ενα ενα τετ α τετ να σκουπισει το ματς και να ριξει την δημητρα στο καναβάτσο, αλλα κάπου εκει οι παίκτες της δημητρας ξύπνησαν, η μηχανη πηρε μπροστά και το ημίχρονο την βρηκε να προηγειται με 1-3, σημειώνοντας 3 μαζεμένα τέρματα. Στο δεύτερο ημιχρόνιο επικράτησε ολοκληρωτικά ανεβάζωντας τον δειχτη του σκορ με την γλαύκη να μειωνει απλα στο φινάλε.

Υ.Γ--> Ματς που άξιζε τον κοπο να το παρακολουθησεις παρα το τσουχτερο κρυο, γκρρρρρρρ

ο ένας αδερφος πασαρει και ο αλλος σκοραρει για το 1-5