Παρασκευή 23 Μαρτίου 2012

Αγ. Γεώργιος Φαρσάλων - Α.Ο. Ελευθερών, Γ' Ερασ. 18-03-2012 ( 51 φωτο )

ένα παιχνίδι με σκορ πέρα απο κάθε προγνωστικό μιας και η ομάδα του Αγίου Γεωργίου πάτησε κυριολεκτικά το ελευθεραί και επιβλήθηκε με 5-1. ωραία μέρα, αρκετός κόσμος στο γήπεδο και μια ευχάριστη ατμόσφαιρα που την χάρηκα ιδιαίτερα

Τετάρτη 21 Μαρτίου 2012

Υπάρχουν και αυτοί οι οπαδοί

ειναι κάποιες φορές που ζηλεύω τόσο πολύ που ειμαι εντός των 4 γραμμών του γηπέδου και όχι εξω απο αυτές χαλαρός να λιάζομαι και να απολαμβάνω το ματς

Τρίτη 20 Μαρτίου 2012

Σάββατο 10 Μαρτίου 2012

Αναγέννηση Πουρναρίου - Ηρακλής Ομολίου, Γ' Ερασ, 04-032012 ( 13 φωτο )

Eνας ωραιος αγωνες υπο  καταλληλες καιρικες σηνθηκες στο γηπεγο Πουρναριου οπου η τοπικη Ανναγενηση ητηθηκε απο τον Ηρακλη Ομολιου με σκορ 2-0.
Οι γηπεδουχοι μπηκαν δυνατα απο την αρχη και αναζητησαν ενα γκολ που ομος δεν ηρθε ετσι στι στο 2ο ημιχρονο ο Ηρακλης που χτυπουσε μονο με αντεπι8εσεις εδειξε πιο αποτελεσματικος και εκλεψε τη νικη...
Υ.Γ.--> το ματσ παρακολουθησε αρκετός κοσμος οπος παντα στα εντος του Πουρναριου,περιπου 50-60 ατομα­

ρεπορτάζ και φώτο --> PRO_dotis

Παρασκευή 9 Μαρτίου 2012

Γοννοι - Άρης Λάρισας, Β' Ερασ. 03-03-2012 ( 70 φωτο )

Ένα παιχνίδι με μεγάλο πρωταγωνιστή τον ισχυρό άνεμο που θα μπορούσα να πώ οτι έκρινε την αναμέτρηση. κατά τα άλλα παρακολουθήσαμε μια ματσάρα με ανατροπή κιόλλας του σκορ

Κυριακή 4 Μαρτίου 2012

Π.Α.Ο.Καλαμακίου - Α.Ε.Κυψέλης, 04-03-2012, Γ' Ερασ. ( 47 φωτο )

αν και Γ' ερασιτεχνικό σήμερα είδα ένα ματς που θα πληρωνα και εισητήριο για να το δω, με ανατροπή στην ανατροπή που κόβαν την ανάσα. ένα ματς αναμεσα σε ΠΑΟΚ και ΑΕΚ που δεν είχε τίποτα να ζηλέψει απο ένα αντίστοιχο αγώνα των ομάδων της superleague. Ωραίος καιρός, αρκετός κόσμος στο γήπεδο και ωραίο θέαμα, τι αλλο να ζητήσει κανεις?  Η κυψέλη μπήκε πιο δυνατά στο ματς, παρ'ολά αυτά βρέθηκε πίσω στο σκορ, στο σημείο εκεινο ομως το καλαμάκι εμεινε σωστά με 10 παίκτες, και ενώ ολα εδειχναν οτι η κυψέλη θα πιεζε, το καλαμάκι εκανε το 2-0. Στην συνέχεια η κυψέλη και σε διάστημα 3 λεπτών έκανε το 2-2. το ματς ειχε και αλλη ανατροπή, ενα 5λεπτο αργότερα η κυψέλη έχασε πέναλντυ για να κανει το 2-3 , ενώ 5 λεπτά πιο μετά ήταν η σειρά του καλαμακίου να χάσει πέναλντυ για να κάνει το 3-2. Τελικά η ΑΕΚ σημείωσε το τρίτο γκολ και έφυγε με ενα σπουδαίο διπλό απο την έδρα του ΠΑΟΚ